Laadimissillad

Laadimissildu kasutatakse tööstuslikes ettevõtetes, näiteks logistikakeskustes, ladudes, kaubanduskeskustes jm kauba peale- ja maha laadimiseks. Veovahendite ja veoühikute lastiruumide põranda kõrgused maapinnast erinevad põranda kõrgusest, mistõttu on laadimistööd ilma üleminekutehnoloogiata keerulised. Laadimisestakaadi ja auto vahele jäävat kõrguste vahet aitab tasandada laadimissild, mis on asendamatu abimees transpordilogistikas.

Laadimissild on statsionaarne platvorm, mis kinnitatakse ühelt poolt laopõranda külge ning teiselt poolt reguleeritakse vastavalt veovahendi lastiruumi põranda kõrgusega. Selline ühendus muudab tõstukite liikumise estakaadi ja veovahendi vahel oluliselt mugavamaks.

Pakume maailma juhtivaima laadimisseadmete tootja Steril kvaliteettoodangut. Tootevalikusse kuulub lai valik erinevaid laadimissildu nii maha- kui pealelaadimiseks. Steril laadimissillad on loodud vastupidavaks suurele kasutuskoormusele ning kvaliteetne materjal ning konstruktsioon tagab aastatepikkuse muretu kasutamise.

Erinevad laadimissillad

Tootevalikud on 4 erinevat tüüpi laadimissildasid:

P-seeria

Ergonoomiline laadimissild pöördkeelega. Kõige sujuvam ühendus estakaadi ja veomasina vahel.

S-seeria

Pöördkeelega laadimissild. Avatud keel eluaegse garantiiga!

X-seeria

Laadimissild teleskoopkeelega. Muutuv keelepikkus ja automaatne tagasiseadistus põhivarustuses.

LA-/HA-seeria

Väike laadimissild pöördkeelega. Paindlik lahendus väikeste kõrguserinevuste puhul.

Ohutus

Kõik laadimissillad vastavad Euroopa direktiivi EN 1398 nõuetele.

Küsi rohkem infot laadimissildade kohta, esita päring kohe!

Küsi hinnapakkumist