Rullturvakardinad

Igale kodu- või ettevõtte omanikule on tema vara kallis. Turvakardinaid kasutatakse nii eramajade turvalisuse lisamiseks kui äriettevõtete kaitseks. Kardinad kaitsevad poeomanikke varguste eest ning võimaldavad samal ajal peale poe sulgemist möödakäijatel heita pilk poe sisemusele. Soovides veelgi turvalisust tõsta, saab paigaldada kinniste lamellidega turvakardinad.

Kuidas turvakardinad töötavad?

Turvakardinad on tõstuksed, mis toimivad rullsüsteemil ehk ukse avamisel kerib uks end ümber lae all asuva võlli. Selline süsteem hoiab kokku ruumi ning on mugav käsitleda.

Turvakardinad on lihtsa disainiga, sageli võrgutaoliste lamellidega uks. Avatud paneelid lasevad ruumi valgust ning võimaldavad näha ruumi sisemust. Kinnised lamellid annavad lisakaitse varjates hoone sisemust võõraste pilkude eest täielikult. Lisaks on turvakardinad vastupidavad löökidele ja sissemurdmistele. Lisaväärtusena vaigistavad kardinad müra ja tagavad kodutingimustes rahuliku une.

Turvakardinad on moodsa välimusega ning neid on iga hetk võimalik avada. Selleks on turvakardinatel mugav avamis- ja kontrollsüsteem, mida on lihtne seadistada vastavalt vajadusele. Turvalisuse lisamiseks on võimalik integreerida uste elektroonika tuletõrje sensoriga, mis tähendab, et uks avaneb automaatselt alarmi käivitumisel.

Kaitse oma vara varguste eest,  esita päring kohe!

Küsi hinnapakkumist