Metalluksed

Terasuks leiab kasutust tootmishoonetes, büroodes ja kortermajade sissekäikudes. Samuti ka korteriuksenavaheuksena ja välisuksena eramajapidamistes. Tegemist on uksega, kus ukselehe valmistamisel kasutatakse 1mm paksust teraslehte, mida painutakse, liimitakse ja pressitaks ning tulemuseks saadakse jäik ilma keevisõmblusteta 62 mm paksune ukseleht.

Terasuksed

terasliimuks

Ukselehe konstruktsioon võimaldab kasutada erinevaid eelnevalt töödeldud või viimistletud teraslehti, mis tagab väiksema töömahu juures konkurentsivõimelisema hinna, kõrgema kvaliteedi ning väga kõrge korrosioonikindluse.

Lengi materjalina kasutatakse 1,0 mm paksust teraslehte ning keevisliidete puudumine välimistes lengi osades võimaldab, nagu ka ukselehe puhul, kasutada eeltöödeldud teraslehti, mis omakorda garanteerib kõrge korrosioonikindluse.

Pildil oleva uksetüübi puhul on kasutatud roostevabast terasest valmistatud neljale kuullaagrile toetuvaid hingesid, mis on nii lengi kui ka lehe külge fikseeritud poltidega. Leng ja leht on mõlemad täidetud kvaliteetse mineraal- ning kivivillaga, mille abil saavutatakse kõrge heli- ning soojapidavus.

Valikus on :

  • Erinevad ävepakud
  • võimalus lisada ukselehe sisse nii aknaid kui ka ventilatsioonireste
  • Lukustus ning muud tarviku vastavalt sobiva profiiliga

Rohkem pilte metallustest leiate meie galeriist.

Soovid rohkem infot metalluste kohta? Esita päring kohe!

Küsi hinnapakkumist