Tiibvärav

tiibvarav3Tiibvärav on enim kasutatav väravatüüp tänu oma soodsale hinnale ja lihtsale konstruktsioonile. Tiibvärav kaetakse enamasti sama materjaliga, millest on tehtud piirdeaed, olgu selleks siis puitlaudis, metallteibad, võrk vm materjal. Tiibvärav vajab rohkem ruumi, kuna värav avaneb sisse- või väljapoole, vajades avamiseks vaba ruumi. Seetõttu on oluline nt talvisel perioodil hoida sissesõidutee lumest puhtana.

Tiibvärava eelised:

  • Tiibvärav on soodne ja vastupidav väravakonstruktsioon
  • Värava avamine toimub manuaalselt või automaatselt. Mugavuse tagamiseks soovitame kasutada elektriajamit, mille puhul ei pea värava avamiseks ja sulgemiseks autost väljuma
  • Manuaalse avamise puhul on väravad varustatud tuuleriiviga

Tiibvärava automaatika

Tiibvärava automaatikana pakume erinevate Euroopa kvaliteettootjate tooteid, mis sobivad oma töökindluselt ja omadustelt suurepäraselt põhjamaa kliimasse. Tiibvärava ajam on töökindel ja lihtsasti paigaldatav. Ajam on valmistatud kõrgkvaliteetsetest materjalidest. Roostevabast terasest tööpind tagab pika eluea ja vastupidavuse. Ajam töötab väga vaikselt ning on võimalik kasutada nii vasak- kui parempoolseks avamiseks.

Tehnilised nõuded kasutamiseks:

  • Maksimaalne tiiva laius 2500 mm
  • Maksinaalne tiiva kaal 200 kg

Valmistame tiibväravad vastavalt kliendi tellimusele. Teostame ka kõige keerulisemad ideed ja projektid. Küsi pakkumist!

Küsi hinnapakkumist